GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Pappersställ 13955147
nr 1395 5147
Pappersställ
1920-tal, keramik, Monogramsignerad AS, 34, höjd: 15 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 maj 2021
kl 18:20:49
2/5 19:19:06
Tilgman Keramik